Little Known Facts About Тварини.
Little Known Facts About Тварини.
Blog Article
Сейчас читают: Збалансований корм для котів: ключові інгредієнти у складі
немає конкретного позначення часу закінчення існування організму, тому що він може бути ще живим, але не виконувати характерні функції (пересування, живлення, розмноження).
Зазвичай егоїстичний, самець на цей раз не протестує і поступається своєю «квартирою» дітям.
Їхня швидкість – результат досконалої фізіології та адаптації до навколишнього середовища. Швидкість – це їхня зброя і захист.
А тепер перейдемо до цікавих фактів про тварин України.
Ці гіганти – результат мільйонів років еволюції. Їхні розміри дають їм переваги у виживанні, захисті від хижаків і добуванні їжі.
У переважної більшості тварин є м'язи і нерви (за винятком губок, пластинчастих, мезозоїв, кнідоспоридій(інші мови), які, можливо, їх втратили).
Деякі морські зірки виводять своїх дитинчат в особливих виводкових сумках і носять на собі малюків, поки вони не зміцніють.
У разі небезпеки мати підштовхує дитинча до річки, яка протікає зовсім поруч, всього в декількох метрах. Опинившись у воді, малюк почуває себе впевненіше. Він тримається поруч з матір’ю, ворушить вухами і поводиться як цілком самостійна істота, радуючи своєю поведінкою мати.
Подією може бути будь-який якісний результат: поява деталі з розмірами, що виходять за допустимі межі, коротке замикання, вихід температури за встановлене значення, аварія обладнання та інші.
На щастя ці гігантські павуки поширені лише у тропіках і субтропіках, тобто Тварини в Україні їх немає.
Може примяться як переносне значення по відношенню до людини. Вживається в зневажливій формі і означає нерозвиненість.
«Сім’я» тварин зовсім не схожа на людську. У людей батьки завжди раді бачити своїх дітей, навіть якщо пройшло багато років після розлуки. У тварин цього немає. Як тільки дитинчата підростають, родинний зв’язок між ними обривається назавжди. Правда, якусь подобу сім’ї вчені все ж бачать у ссавців і птахів.
Епітеліально-мускульний мішок складається з поздовжніх та кільцевих м'язів. Порожнина тіла не має епітеліальної вистилки, може редукуватись або заповнюватись паренхімою. Кишківник наскрізний. Видільна система протонефридіального типу або ж відсутня. Ділення рівномірне, не спіральне, в розвитку кишківника спостерігається вторинна порожнина (рот проривається незалежно від бластопори, на місці якого формується анальний отвір)